קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

יש כל כך הרבה פעולות ותהליכים בפרוייקט שיפוץ גדול החל משבירת קירות וחלוקת החלל מחדש, דרך עבודות חשמל ואינסטלציה, עבודות טיח, צבע, עבודות נגרות, ריצוף וזה רק חלק קטן מהרשימה. בכדי שכל העבודות יתבצעו לשביעות רצונכם ותהנו משיפוץ ברמה גבוהה עם פינישים איכותיים וסגנון עיצובי בדיוק כמו שהתכוונתם, מומלץ לבחור בקבלן שיפוצים מומלץ.

 

קבלן השיפוצים תפקידו לדאוג שכל הפעולות מתבצעות כמו שצריך, שאנשי המקצוע השונים פועלים זה עם זה בהתאם לשלבי השיפוץ השונים וכי לוח הזמנים מתקדם לפי התכנון.

כיצד נראה תהליך של שיפוץ?

ראשית כל עליכם לבחור קבלן שיפוצים במרכז , בצפון או בדרום בהתאם לאזור המגורים שלכם. איך בוחרים? השיטה הטובה ביותר לבחור היא על ידי המלצות של אנשים שעברו תהליך שיפוץ דומה לשלכם ואתם אוהבים את התוצאה. אם אין מישהו שאתם יכולים להתייעץ איתו במעגל החברים הקרוב שלכם, נסו לשאול חברים אם הם מכירים מישהו שעוסק בתחום ומנוסה בו. אפשר כמובן גם להיעזר ברשתות חברתיות ואתרי אינטרנט המדרגים בעלי מקצוע. לאחר שבחרתם קבלן שיפוצים וצלצלתם אליו, הקבלן יקבע אתכם פגישה מסודרת.

 

מטרת הפגישה הינה ללמוד אחד את השני ולבחון האם אכן יש תקשורת טובה ביניכם לבין הקבלן שכן אתם צפויים לעבוד בין כמה שבועות לכמה חודשים יחדיו. במידה ויש תכניות עבודה מטעם מעצב או אדריכל יש להציגם בפני הקבלן. בשלב הבא, הקבלן יגיע להצעת המחיר.

 

יש לדאוג שאתם אכן מקבלים הצעת מחיר מסודרת, הצעת מחיר מפורטת על פי שלבים ופעולות ביצוע, פירוט כמויות ומחירים. הצעת המחיר חייבת להיות מגובית בקובץ אקסל בכדי למנוע הפתעות ותשלומים לא צפויים בסופו של הפרוייקט. לאחר שהוגשה הצעת המחיר והתקבלה על ידכם, מתחילים לשפץ.

 

כל פרוייקט שיפוץ מתבצע אחרת בהתאם למאפייני הבית וצרכיו. השיפוץ כולל בין השאר עבודות חשמל, עבודות אינסטלציה, תאורה, גבס, טיח, תיקונים, ריצוף וכל מי שהבית זקוק לו. בסוף השיפוץ מחזירים את המפתח לבעל הדירה או הבית זאת לאחר שבוצע ניקיון והדירה נקייה ומסודרת.

Scroll to Top