דברים שכדאי לזכור בבחירת חברה לחלוקת פליירים

0
731
חלוקת פליירים

למרות שהמדיה הדיגיטלית הופכת לחלק יותר ויותר משמעותי בחיינו, דיוור ישיר הוא עדיין אחד מכלי השיווק הזמינים והיעילים ביותר. בבחירת שירות הפצת עלונים, עליכם לבחור חברה שתוכל לעזור לכם להגיע לקהל היעד הנכון באמצעות שיטות מדויקות ומערכות דיוור עדכניות. יש לוודא שהמסר של העלון נכון, ושהעיצוב משכנע ומצליח לתמוך בקמפיין חזק. להלן המרכיבים העיקריים של תוכנית יעילה לחלוקת פליירים.

מדיה

למרות שכיחותן של שיטות פרסום במדיה דיגיטלית, דפוס עדיין ממלא תפקיד חיוני בכל קמפיין שיווקי. החלקים המוחשיים של קמפיין דיוור מספקים ללקוחות פיסת דואר שהם יכולים לגעת בה. רבים עדיין חווים צורת פרסום זו כאמינה יותר מאשר לקבל מייל או הודעת טקסט ממקור לא ידוע. אינספור עסקים לא מבינים שדואר יכול לתרום גם לפרסום הדיגיטלי שלהם, למשל על ידי הפצה של כתובות URL ייחודיות או קמפיינים במדיה חברתית המועברים ללקוחות באמצעות העלון.

מראה

פליירים הם אחד המדיומים הישירים המגוונים שיש המאפשרים פרסום בצורה יעילה ללקוחות. כדי להפיק את המירב מחלוקת פליירים, יש לייעל את טווח ההשפעה שלהם באמצעות עיצוב משכנע שגם ימשוך תשומת לב וגם יסייע בבניית מותג מוכר. רצוי גם לשמור על תחושה מקצועית שתשקף את העסק ותתחבר לחזון החברה. מסר ישיר וקל להבנה ממבט ראשון הוא חיוני, כך שלא ייקח לקורא זמן רב להבין את מהות העסק.

קריאה לפעולה

יש להשלים את העלון שלכם בקריאה לפעולה שלא ניתן לעמוד בפניה, בין אם זו הצעה מיוחדת, מכירה או הזמנה לבקר בחנות המקוונת שלכם. למרות שאפשר להשתמש בשירות חלוקת פליירים רק כדי להעלות את המודעות למותג, אפשר גם לכוון גבוה יותר ולתכנן קמפיין שגם יניע לקוחות פוטנציאליים לפעולה. כך תפיקו את המירב מהכלי השיווקי הזה.  לדוגמה, הצעה שמוגבלת בזמן יוצרת תחושת דחיפות ומעודדת אנשים להגיב לקמפיין בצורה פעילה, ואילו הצעה בהתאמה אישית מעבירה ללקוחות מסר שמותאם להרגלי הצריכה שלהם.

טירגוט מותאם אישית

היום יש לעסקים דרכים רבות לעקוב אחר הרגלי הקנייה של הצרכנים שלהם. זה מקל על בחירת קהל היעד הנכון עבור מסעות הפרסום שלכם. ניתן לכוונן קמפיינים בהתאמה אישית להצעה ספציפית על סמך הרגלי הקנייה והאינטרסים של הלקוח. אפשר להשתמש במידע חשוב זה כדי לסווג את ההצעות ואף לספק כתובת URL ספציפית לכל לקוח או קבוצת לקוחות שתוביל אותן להצעה שמותאמת בדיוק עבורם. שימוש יעיל בפרטי הלקוח הוא המפתח לקמפיין מצליח. ניתן גם לבצע קמפיינים של הפצת עלונים כלליים באמצעות רשימת הדיוור שלך או בשירות שמאתר כתובות (כלומר, אזור החלוקה הרצוי) על פי מיקוד.

על מנת להבטיח שהפליירים שלכם יגיעו לקהל היעד הרלוונטי ביותר לעסק שלכם, התקשרו אל   חץ השרון. אנו מתמחים בהפצת עלונים מדלת לדלת ובשירותי חלוקת פליירים בכל הארץ.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...